Пом'якшувач води
Артикул: d9949532444a
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
Опис
ОПИС
Чому на автомийці потрібна м'яка вода
Здібності миючих складів погіршуються в твердій воді: засіб спочатку "відмиває" забруднену солями жорсткості воду, і тільки потім відмиває бруд на автомобілі. Щоб автошампуні добре працювали, жорсткість води доведеться знижувати.
Відповідно до стандартів України, дозволено виробнику додавати до миючих складів агресивні елементи, які забезпечують роботу шампуню навіть у твердій воді. Однак ці елементи псують автомобіль, шкідливі для здоров'я співробітників та навколишнього середовища.
Дбайливі виробники замість агресивних елементів збільшують концентрацію миючих речовин і додають у шампунь компоненти, які пов'язують солі жорсткості. Виходить склад "два в одному": миючий засіб пом'якшує воду та відмиває бруд. Однак такий підхід сильно дорожчає шампунь, а результат миття залишається непередбачуваним. Тому вигідніше та безпечніше використовувати для розведення шампуню пом'якшену воду.
Таким чином, на користь застосування пом'якшеної води на автомийці грають три фактори: покращення миючих здібностей шампуню, зниження витрат на автохімію та безпеку для співробітників та автомобілів.
Як працює установка пом'якшення води
На автомийках воду пом'якшують за допомогою іонообмінного фільтра. У такому фільтрі відбувається заміщення солей жорсткості натрію солями, які не заважають працювати миючим засобам і не дають накипу. Цим пом'якшення відрізняється від зворотного осмосу та дистиляції, які видаляють із води будь-які солі.
Іонообмінний фільтр є балоном, завантаженим іонообмінною смолою, через яку пропускають жорстку воду.
Іонообмінна смола – це гранули полімеру розміром 0,5-2 мм. Розмір гранул залежить від типу смоли та виробника. Полімер має негативний заряд, утримуються позитивно заряджені іони. Чим дрібніші гранули, тим більша площа поверхні, представленої до обміну.
Іонообмінна смола
Коли вода проходить через шар смоли, відбувається іонний обмін: іони натрію переходять із поверхні смоли у воду, а іони кальцію та магнію осідають на смолі. Фактично кількість солей у воді не змінюється: солі жорсткості замінюються "безпечною" кухонною сіллю, яка не дає накипу та не заважає роботі миючих засобів.
Кількість іонів натрію на смолі не нескінченна, тому заряд смоли поступово виснажується. Швидкість виснаження пропорційна кількості і жорсткості води, що проходить через смолу.
Властивості смоли можна регенерувати. Смолу спочатку промивають, а потім знову заряджають, пропускаючи через неї розчин кухонної солі. Сіль постачають у пігулках, щоб не “спікалася”. Таблетіровану сіль засипають в сольовий бак, який стоїть поряд з балоном зі смолою.
Регенерацією властивостей смоли управляє клапан (контролер), встановлений на балоні. Клапан з'єднаний трубкою із сольовим баком, через яку подає в бак потрібну кількість води, щоб розчинити нижні шари таблеток. При наступній регенерації, розсол, що утворився, по цій же трубці піде заряджати балон.
При грамотному підборі та правильному використанні, установка пом'якшення здатна знизити жорсткість води з 12-15°Ж до 0.7-1°Ж за один прогін.
Як підібрати пом'якшувач води для автомийки
Підбір пом'якшувача залежить від двох параметрів: жорсткості вихідної води та передбачуваної витрати пом'якшеної води. Аналіз цих параметрів дозволить підібрати пом'якшувач із необхідною продуктивністю і не переплатити.
Продуктивність пом'якшувача залежить від жорсткості вихідної води та розмірів корпусу пом'якшувача. Чим жорсткіша вихідна вода, тим повільніше відбувається іонний обмін, отже швидкість проходження води через шар смоли слід зменшити. Досягти потрібної швидкості пом'якшення можна збільшуючи або зменшуючи розміри корпусу пом'якшувача.
Параметри продуктивності системи пом'якшення підбирають виходячи з передбачуваної витрати пом'якшеної води. На автоматичних мийках та мийках самообслуговування на приготування розчинів йде 3-6 літрів пом'якшеної води на один автомобіль. Якщо максимальна пропускна спроможність автомийки 10 машин на годину, потрібно більше 60 літрів пом'якшеної води на годину. При 12-годинному робочому дні потрібно 720 літрів пом'якшеної води. Витрата пом'якшеної води для ручного автомиття або дітейлінг-центру в рази нижче.
Пом'якшувач може працювати в неробочий час і зливати воду в накопичувач. У цьому випадку можна закласти в проект систему пом'якшення з меншою продуктивністю, яка буде дешевшою.
Це сучасний пристрій із окремою ємністю для завантаження. Така система результативно справляється із солями у воді. Як результат, високі показники м'якості, що є першочерговим для споживача та справності побутових пристроїв.
Заявлена тривалість експлуатації становить сім років. Такий термін можливий завдяки функції регенерації, що забезпечується застосуванням розчину солі.
Система пом'якшення має цілу низку переваг. Серед них:
- високі показники ефективності;
- високий рівень економічності (витрачається менше сольових ресурсів);
- можливість екстреного, додаткового відновлення.
У системі є унікальний клапан реалізації управління. Елемент розроблено компанією Clack. Завдяки йому відбувається автоматизація всіх процесів. Споживач повинен лише поповнювати рівень солі. Екран пристрою знайомить користувача з наявністю сервісних центрів та місцем розташування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Продуктивність
Qnom 1.4 — Qmax 1.8 м3/год
Втрата тиску
dPnom 0.7 — 0.8 атм
Кількість смоли
45 k
Обмінна ємність
63 г-экв
Витрата солі на одну регенерацію
8 кг
Місткість сольового бака
150 л
Корпус фільтра
10×54 дюйма
Відгуки
Немає відгуків про цей товар.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.